0850'li Numara

0850 Numara %80’e Varan Tasarruf Etmenizi Sağlar

0850’li Numaranın Avantajları

Daha gelişmiş bir hizmet kullanırken yarı yarıya daha az fatura ödersiniz.
HATSMS’dan 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80’e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz.

0850 numara hizmeti Sabit hatlarınızı daha gelişmiş özelliklerle kullanırken, telefon faturalarınızı %80’e varan azaltma imkanı yakalarsınız.

Adınıza online olarak 0850 Numara tahsis etmek, özel numara ücretleri hakkında bilgi ve numara seciminizi 0850 Numara Tahisisi sayfamızdan üzerinden edinebilirsiniz.

0850 Numara Sınırsız Çağrı İle Müşteri Kaybınızı Önler

0850 numara asla meşgul çalmaz ve bu sebeple 0850’li numarayı tercih eden işletmeler tek numara üzerinden eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderme imkanı elde etmekteler. Böylece onlarca numara yerine, tek bir numara kullanarak her numara için ayrı ayrı fatura ödemek zorunda kalmıyor ve gelen tüm çağrılarını kaçırmadan cevaplıyorlar.

Sizde işletmenize 0850’li numara alarak bir yandan tasarruf ederken diğer yandan çağrı kaybı ile beraber potansiyel müşteri kaybınızı da önleyebilirsiniz.

40 Yıl Önceki Teknoloji İle Çalışan Telefon Sistemine Veda Edip,
HATSMS’e Bugün Merhaba Deyin