Hakkımızda

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Buradayız

AMACIMIZ...

HATSMS hizmet vermeye başladığı 2010 yılından bu yana telekomünikasyon sektörü içerisinde belirli bir itibar kazandı ve bu itibarın getirdiği sadık müşteri kitlesini ile hizmet kollarını teknoloji içerisinde genişletti.

Amacımız, herkesin uygun fiyata teknoloji kaynaklarına erişmesine aracılık etmek. Teknik alt yapı ve becerilerimizi geliştirerek geldiğimiz 10. yılımızda bize inanan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 
Görüşümüz

Herkes yaptığı işi en iyi yapmak ister ya da en iyi yaptığını iddaa eder. Biz ne en iyisiyiz diyoruz ne de en iyi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bu kararı müşterilerimize bırakıyoruz.

7/24 aynı kalitede hizmet verebilmek elbetteki zor bir iş. 10 yılda edindiğimiz tecrübe bize sabır, azim ve beceri kazandırdı. Bizim görüşümüz işimizi istikrarla iyi yapmaya çalışmak, hepsi bu.

Satın aldığınız  ya da kiraladınız hizmetlerimizin her hangi birinden memnun kalmazsanız paranız 15 gün içinde iade edilir.

Hizmetlerimiz ile ilgili bir probleminiz olduğunda ya da teknik, muhasebe ve satış işlemleri için HATSMS canlı destek 7/24 yanınızda.

Uzman ekibimiz sürekli olarak alt yapımızı güçlendirmekteyiz. Amacımız sizlere sunabileceğimiz en kaliteli hizmeti sunabilmektir.

40 Yıl Önceki Teknoloji İle Çalışan Telefon Sistemine Veda Edip,
HATSMS’e Bugün Merhaba Deyin