Sabit Numara Taşıma

Hattınızı HATSMS üzerine taşıyarak faturalarınızı yarı yarıya azaltın.

Sabit numara taşıma hizmetinde, operatörünüzü değiştirirken mevcut numaralarınızı değişmez aynı numaranızı kullanmaya devam edersiniz. 444 numaralar hariç 0212, 0312, 0224 gibi coğrafi alan kodlarına sahip tüm PSTN, ve ISDN (PIR) numaralar taşıma hizmetinden yararlanabilir.

Sabit Numaranızı Taşıyarak Faturalarınızı Yarıya İndirin!
Numaranız aynı kalsın Operatörünüz HATSMS olsun.

Sabit numara taşıma işlemi mobil telefon numaranızın taşınma işlemi ile aynı şekilde gerçekleşmektedir. Sabit numaralarınızı HATSMS üzerine taşıyarak faturalarınızı yarı yarıya azaltırken, teknik açıdan da büyük avantaj elde etmiş olursunuz.

Numara Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Sabit telefon hatlarınızı HATSMS üzerine taşıyarak aylık telefon faturalarınızı %80’e varan oranda azaltabilirsiniz. Numaranızı taşıdığınızda mali avantajınıza ilave olarak teknik açıdan da sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan bakır kablo ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden çalışan VoIP alt yapısı ile daha gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil IP numaralar kullanırsınız. Numaralarınız taşıma sonrasında analog yapıdan IP yapıya geçiş yaparak asla meşgul çalmayan numara özelliğini kazanmış olur.

Numaranızı HATSMS’e Taşımanın Avantajları

Taşımış olduğunuz numaralarınıza Sabit hat ücreti ödemezsiniz.
Tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.
İletişim maliyetlerinizde %80 ‘e varan tasarruf edersiniz.
Numaranızı SIP uyumlu tüm cihazlarda daha gelişmiş özelliklerle kullanma imkanı yakalarsınız.

40 Yıl Önceki Teknoloji İle Çalışan Telefon Sistemine Veda Edip,
HATSMS’e Bugün Merhaba Deyin